Wykończając nowe pomieszczenia lub remontując stare, stajemy przed poważnym dylematem: jaka podłoga? jakie drzwi? Nasza witryna opisuje podstawowe rodzaje podłóg drewnianych i drewnopochodnych, przedstawia ich zalety i wady, wskazuje, jakie czynniki powinny wpływać na właściwy dobór podłogi.

Pragniemy podkreślić, że w odróżnieniu od hipermarketów budowlanych w naszej ofercie mamy wyłącznie pełnowartościową, trójwarstwową deskę o długości 2,20m. Deska ta posiada 30-letnią gwarancję producenta.
Również sprzedawane przez nas panele podłogowe charakteryzują się wyższą jakością niż panele oferowane w hipermarketach. Nasze panele są średnio o 30% cięższe, dzięki czemu mają większą twardość i odporność na wgniatanie. Produkowane są na odpornej na działanie wilgoci płycie HDF. Wszystkie są zaopatrzone w obustronny (z długiego i krótkiego boku) system łączenia „click”, co zapobiega pojawianiu się szczelin.

Jako firma Class-Panel pojawiliśmy się na szczecińskim rynku materiałów wykończeniowych w 1998 roku. Po kilkunastu latach działalności możemy się poszczycić niepoliczalną ilością zrealizowanych inwestycji i dobrą opinią naszych klientów. Nasze atuty to bogata oferta, wysoka jakość i bardzo przystępne ceny. Klientom indywidualnym proponujemy negocjowane rabaty przy dużych zakupach oraz stale występującą ofertę wyprzedażową. Podmiotom gospodarczym zapewniamy najniższe na rynku ceny hurtowe. Oferujemy montaż przez sprawdzoną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem. Cena usługi monterskiej może być wliczona w cenę paneli lub jest kalkulowana osobno.

Naszą wiedzą, 20-letnim doświadczeniem, nowymi trendami, dzielimy się z każdym szukającym porady klientem. Służymy pomocą w wyborze rodzaju, systemu, faktury i koloru podłogi czy drzwi. Dodatkowych informacji udzielamy również pod podanym niżej telefonem komórkowym. Zakupiony towar dowozimy w wyznaczone miejsce. Udzielamy pomocy we wniesieniu.

91 453 17 85 – Umów się na bezpłatny pomiar!

Class Panel - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018
Realizacja: UI Ozga Daniel